Oleme jaotanud treeningud kolmele tasemele: algtase, kesktase ja edasijõudnud.
Loe lisa altpoolt ja leia endale sobiv!

Korraldame aeg-ajalt ka algajatele mõeldud kursuseid. Kursuste infot jagame meie sotsiaalmeediakontodel.

Trennis näeme! 🙂

ALGTASE

Pole Basics

Pole Basics trennis õpime oma kehaga posti usaldama. Kogume jõudu ja lihvime liikumist sujuvamaks. Saame tuttavaks erinevate käehaaretega, õpime tegema piruette ja kõikvõimalikke erinevaid spinne. Trennid toimuvad enamjaolt staatilisel postil, kuid aeg-ajalt saame avastada ka keerleva posti võlu.

* Palume kaasa võtta lühikesed püksid ja sokid. Trennipäeval kindlasti mitte kasutada kehakreeme või -õlisid.

Exotic Basics

Exotic on sensuaalne tantsustiil, mis on tuntud oma hüpnotiseeriva mõju ja naiselikkuse poolest. Sujuv liikumine, mis vaatajaid lummab, algab pisidetailidest. Siin õpimegi oma keha pealaest jalatallani tunnetama. Pärast soojendust võtame detailselt ette tehnika erinevate kehaliikumiste ja exoticu baaselementide sooritamiseks nii postil kui põrandal. Et liikumised hakkaks tulema loomulikult, on vaja palju kordusi ja harjutamist ning seda me just selles trennis võimaldame.

Treeningusse võib tulla kingadega, kuid algajatel soovitame esialgu proovida ilma.

* Palume kaasa võtta pikad püksid, põlvekaitsmed ja sokid.

Stretch

Stretch on rahulik venitustreening, kus pööratakse tähelepanu lihashooldusele ning turvalisele liigeste liikumisulatuse suurendamisele. Trenni on oodatud igal tasemel huvilised.

Trennis tehakse tööd kaunite seljapainutuste ning spagaatide arendamiseks ning harjutatakse ka keerulisemaid joogast ning tantsimisest tuntud asendeid. Lisaks aktiivsele venitusele ning lihaskontrolli harjutamisele kasutatakse ka rahulikku passiivset venitust, mis on mõnus lõõgastus nii kehale kui meelele.

* Palume kaasa võtta mugavad ja venivad trenniriided.

KESKTASE

Pole Tricks

Pole Tricks trenn sobib neile, kes juba Pole Basics trennis käinud, suudavad postil istuda, ronida ning spinnides asendit hoida. Kui tahad rohkem postil erinevaid elemente kombineerida, ronida ning spinniva postiga katsetada, siis on see trenn sulle!

* Palume kaasa võtta lühikesed püksid. Trennipäeval kindlasti mitte kasutada kehakreeme või -õlisid.

Exotic 1

Kui tunned end mugavalt kehalainete ja -ringidega, suudad teadlikult puusa rotatsiooni kasutada ning üle õla rulluda, siis oled juba oodatud exotic 1 trenni! Trenn on üles ehitatud koreograafia õppimisele, mida tantsime järjest 2-3 nädalat. Trennis keskendume endiselt sujuvale liikumisele, kuid koreograafiaid õppides avastame aina uusi elemente ning kombinatsioone.

* Palume kaasa võtta lühikesed või pikad püksid, põlvekaitsmed ning kingad.

Choreo

Choreo on tantsuline trenn, mis on mõeldud õpilastele, kes on varasemalt keerleva postiga juba tuttavad. Selles trennis hindame naiseliku liikumise ilu ja lihtsust ning kombineerime postil ka erinevaid tantsustiile. Choreo trennis omandame kindla koreograafia keerleva posti ümber. Üht tantsukava saab õppida 2-3 nädalat. Choreo trenni annab kaks eri treenerit, kes õpetavad sama koreograafiat.

* Palume kaasa võtta lühikesed püksid, sokid ja põlvekaitsmed. Trennipäeval kindlasti mitte kasutada kehakreeme või -õlisid.

Exotic Tricks

Exotic Tricks sobib sulle, kui tunned end mugavalt üle õla rullumises,  oled harjutanud exoticu baasliikumisi ning oled proovinud peapealseisu. Trennis õpime erinevaid põrandal ja postil tehtavaid trikke ning harjutame neid exoticu stiilis liikumisega. Selles trennis võtame aega trikkide õppimiseks ja harjutamiseks, et koreograafiaga trennides lihtsam oleks.

* Palume kaasa võtta mugavad trenniriided, põlvekaitsmed ja kingad.

EDASIJÕUDNUD

Exotic 2

Kui tunned, et exotic tase 1 trenn hakkab end ammendama, tahaksid õppida koreograafiaid, mis sisaldavad keerukamaid ja rohkem jõudu nõudvaid kombinatsioone, oled oodatud exotic tase 2 trenni!

*Palume kaasa võtta lühikesed püksid, põlvekaitsmed ja kingad.