Katrin

Katrin on 33-aastane kolme lapse ema, kes on tantsimist armastanud kogu oma elu. Lisaks treeneri ametile meeldivad talle ka numbrid ning seetõttu on ta ennast pühendanud ka raamatupidamisele.

Oma spordikarjääri alustas Katrin iluvõimlemisega VK Janikas, kui oli 6-aastane. Katrin tegeles sellega edukalt 10 aastat ja suundus siis teisi tantsustiile avastama. Sai proovitud hiphoppi, rahvatantsu, peotantsu ja showtantsu. Viimasega tegeles Katrin mitu aastat XLS Tantsustuudios. Koos oma grupiga käidi mitmetel võistlustel ning alati sai koju naastud medalitega. 

Postitantsu avastas Katrin enda jaoks alles 2015. aastal, kui ta oli sunnitud endale leidma trennide maailmas uue tee, kuna puusa- ja põlvevigastused välistasid Katrini jaoks kõik tegevused, mis põrutasid jalgu. Postitantsus nägi ta selles enda jaoks suurepärast võimalust ning peale esimest trenni oli Katrin kindel, et see on tema jaoks. Imeilus naiselik liikumine, treening, uued sõbrad ja väljakutsed igas trennis – ALL IN ONE. Laste sünniga tuli küll trennidesse väike paus, aga kuna hing tõmbas ikka tagasi postitantsu poole, sai koos suurepäraste naistega leitud võimalus treeninguid jätkata ka laste kõrvalt. Katrini arvates on see üks imeline ja naiselik ala, mida soovitab soojalt igas eas naistele. 🙂

Koolitused: Xpert Essential Science of Heels instructor training, SA Tartu Kiirabi “Esmaabi baaskoolitus” 2020

Helina

Helina on 25-aastane põline tartlane, kes tegeleb 99% ajast ühe vahva tüdrukutirtsuga. Helina on mängulise iseloomuga, seiklushimuline ja kirglik igas eluvaldkonnas peale kokkamise (:

Helina on väiksest peale olnud aktiivse eluviisiga ja proovinud erinevaid spordialasid. Helina alustas postitantsu treeningutega 2015.aastal, kuid elu keerdkäikude ja lapse sünni tõttu oli treenimine katkendlik kuni 2019. aasta aprillini, kui tekkis võimalus iseseisvalt treenida.

Ta on põgusalt treeninud erinevate treenerite all, kuid põhirõhk on olnud iseseisval treenimisel. Helina suureks kireks on eksootiline tants, mis on tema elule palju juurde andnud. Helina lähtub põhimõttest, et ei tohiks oluliseks pidada seda, kuidas keha välja näeb, vaid seda, milleks keha võimeline on. Ta usub, et postitreeningutega tõuseb väga paljude naiste enesekindlus. Helina loodab kõiki nakatada eksootilise tantsu pisikuga 🙂

Koolitused: Xpert Essential Science of Heels instructor training

Workshopid: Ilja Medvedev exotic, Elina Kidika exotic, Diana Harten exotic, Esthenics Global kätelseis

Kristelgeelika

Kristelgeelika on 24-aastane neiu, kes on hobikorras küünetehnik nii Eestis kui Ahvenamaal.

Kristelgeelika tegeles lapsepõlves kergejõustikuga ning ka võistles sel alal. 2015. aastal tutvus ta postitantsuga ning jäi hoopis sellele imelisele alale pidama. 

Viie aasta jooksul käis ta aktiivselt postitantsu trennides ja tegeles enda arendamisega iseseisvalt ka kodus. Kristelgeelika eeskujud postitantsumaailmas on Lara Joh, Louise Wawrzynska, Mia Lang ja Marion Crampe. Postitantsu juures meeldib talle see, et saab kasutada oma jõudu, olles samas õrn ja naiselik. Ta naudib igati uusi ja huvitavaid harjutusi postil. See on meeliülendav treening ja ta soovib seda ka kõigile oma õpilastele pakkuda.

Koolitused: Xpert Essential Science of Heels instructor training

Workshopid: Ilja Medvedev exotic, Elina Kidika exotic, Diana Harten exotic

Nele

Nele on 26-aastane ning lisaks treeneri ametile on ta tegev ka biotehnoloogia valdkonnas.
 
Nele on tantsumaailmaga seotud olnud juba lapsepõlvest. Tantsimist alustas ta rahvatantsust, seejärel tegeles show, contemporary ning tänavatantsudega tantsustuudiotes DanceAct ja XLS ning Tähtvere tantsukeskus. Erinevate tantsutruppide koosseisus on Nele osalenud paljudel esinemistel ning võistlustel.
 
Alates 2013. aastast on Nele tegelenud enda arendamisega treenerina: juhendanud laste tantsutrenne ning osalenud erinevatel koolitustel ja töötanud spordiklubides rühmatreenerina.
 
Postitantsuni jõudis Nele 2017. aastal, kui oli lõpetanud tantsimise Tähtvere tantsustuudios. Postitantsu treeningud ei olnud küll pidevad ning samal ajal võlus Nelet ka jooga põnev maailm. 2019. aastal sai postitantsule jälle rohkem aega pühendatud ning ka eksootilise postitantsu stiili proovitud, mis Nele üheks lemmikuks sai. Jooga ja tantsimine annavad Nele arvates hea kombinatsiooni oma keha ja meele eest hoolitsemisel ning oma keha armastama õppimisel.
 
Koolitused: Xpert Essential Science of Heels instructor training, RYT 200h Vinyasa ja Hatha jooga õpetaja koolitus, POP Pilates treeneri koolitus, YogaFunc treeneri koolitus
 
Workshopid: Esthenics Global kätelseis, Ervin Menyhart Ashtanga ja Vinyasa flow