Treenerid

Liisi on ühtviisi kirglik nii postiakrobaatika kui exoticu suhtes, armastades oma trennides pöörata erilist tähelepanu puhtale tehnikale. Kirev tantsumaailm on Liisit paelunud pikalt ning aastate jooksul on proovitud nii flamenkot, iiri tantsu, twerki, showtantsu kui rahvatantsu. Postitantsu kõrvalt käib Liisi tantsulise isikupära leidmiseks ning põrandatehnika lihvimiseks ka frame upi trennides.

Postitantsu juurde jõudis Liisi 2020 suvel, vaid kuu peale Exotic Soul Studio avamist ja on selle aja jooksul läbi teinud kõikvõimalikud arenguetapid: õpilasest treeneriks ja sealt edasi kuni juhi rollini välja. Nüüdseks on Liisi igapäevatööks stuudio südame tuksumas hoidmine, seda nii visiooni ja missiooni arendamise näol kui märksa vähem glamuursete ülesannega (nt põrandapesu). 🙂

Koolitused
* Diana Paramonova “Exotic Style Laboratory”
* Krista Majak “Liikumise ABC”
* Bernard’s Summer School, läbitud kursused: iiri stepp ja sean-nós tants

Õpitoad / eratrennid
Sasha Meow, Alis Burning Heel, Diana Paramonova, Nastya Artemjeva, Alyona Amber, Diana Harten, Olga Biserova, Pia Martin, Eliise Piirla, Endla Vaher “Akrobaatika”

Helina on tulihingeline exoticu entusiast, kes tahab trenne juhendades alati mõnusa ja turvalise õhkkonna luua, et õppimine oleks huvitav ning lõbus. Ta peab tantsus oluliseks eelkõige emotsiooni, aga ka musikaalsust, stiili omapära ning tehnika puhtust.

Exoticu avastas ta 2019.aastal ning on sellest ajast end tantsija ja treenerina järjepidevalt arendanud. Ta on läbinud Xpert postitantsu treeneri koolituse ning teinud edukat koostööd koreograaf Diana Paramonovaga, õppides väga põhjalikult koreografeerimist ning täiustades oma analüüsivõimet. Oma käekirja rikastamiseks on ta end arendanud ka teistes tantsustiilides. Helina on edukate tulemustega ka võistelnud.

Koolitused
* XPert “Essential Science of Heels”
* Micah Walters “Teacher Tune-Up”
* Diana Paramonova “Exotic Style Laboratory”
* Polina Ginger “Secrets of Russian Exotic”
* Krista Majak “Liikumise ABC”

Õpitoad / eratrennid
Sasha Meow, Nastya Artemjeva, Kira Noire, Yvonne Smink, Alis Burning Heel, Anete Blaua, Ilja Med, Izabella, Alyona Amber, Diana Harten, Olga Biserova, Diana Paramonova, Tiff Finney, Esthenics “Kätelseisud”, Endla Vaher “Akrobaatika”.
+online: Alëna Kuzmina, Jazzy K, Jakub Kolasa, Paige Mallen.

Võistlused
* 2022 Exotic Generation Virtual Worlds (amateur 2.koht)
* 2023 Fusion Pole Championship (semi-pro 2.koht)
* 2023 Exotic Generation Virtual Worlds (professional 2.koht)

Tantsimine on alati olnud osa Katrini elust. Ta on alati armastanud end proovile panna ja ilmselt seetõttu on postitants praegu üks tema elu osa. Katrin on proovinud palju erinevaid tantsustiile. Iluvõimlemine saatis teda 10 aastat ja hiljem kuulus ta süda juba Show tantsule, millega ta tegeles kokku umbes 5 aastat.

Hetkel tunneb Katrin, kuidas postitants aitab tal leida tasakaalu vaimu ja keha vahel. Elukutselt on ta raamatupidaja ja peale pikka päeva kontoris on üks hea treening just see, mis paneb teda tundma end taas elavana ning naiselikult.

Koolitused
* XPert “Essential Science of Heels”
* Krista Majak “Liikumise ABC”

Õpitoad / eratrennid
Sasha Meow, Alyona Amber, Diana Harten, Tiff Finney, Alis Burning Heel, Pia Martin, Eliise Piirla.

Hanna on postitantsija, kes on tegelenud exotic tantsustiili ja postiakrobaatikaga alates 2015. aastast. Treenerikogemus on tal alates 2016. aastast.

Hanna armastab väga tantsida publikule ja on esinenud postitantsuga paljudel eraüritustel, ööklubides ja festivalidel. Lisaks postitantsule on Hanna tantsinud mitu aastat dancehalli ning käinud bachata, salsa ja ladies latin tantsutundides.

Kuulsamatest exoticu- ja postitantsijatest on Hannale inspiratsiooniks Oksana Shine, Nina Kozub, Vera Kim ja Marlo Fisken.
Tantsimise juures peab Hanna oluliseks improviseerimise oskust, tantsija isikupärasust, head tehnikat ja liikuvuse sujuvust ning paneb rõhku just nende omaduste arendamisele.

Koolitused
* XPert “Essential Science of Heels”
* Nina Kozub “Exotic for beginners”
* Nina Kozub “Handstands and Tricks”

Õpitoad / eratrennid
Pink Puma, Sasha Meow, Diana Harten, Tiff Finney, Olga Biserova, Alis Burning Heel, Pia Martin, Eliise Piirla

Võistlused
* 2016 Pole Art Baltic (amateur)
* 2023 Fusion Pole Championship (professional)

Nele on tantsumaailmas olnud pea 15 aastat ning on võistelnud ja esinenud erinevate street show ja kaasaegse tantsu koosseisudes kuni 2016. aastani. Alates 2017. aastast on Nele juhendanud täiskasvanute rühmatreeninguid, millele lisandus 2020. aastal joogaõpetaja amet. Nele jaoks on treeningute juures oluline emotsioon ja nauding liikumisest ning keha hoidev tehnika. Jooga kaudu jagab Nele teadmisi, kuidas hingamise ja meele kaudu oma keha toetada. 

Exoticu maailma jõudis Nele 2020. aastal. Exotic tantsustiil on andnud Nele jaoks võimaluse oma tantsuarmastust jagada ning luua koreograafiaid ja treeninguid, mis toetavad naisi oma keha liikuvuse ja emotsioonide väljenduse juures.

Tantsus peab Nele oluliseks mitmekesist kehakasutust, emotsioone ning julgust olla omapärane. Tants on Nele jaoks liikuv meditatsioon ning pakub lõpmatut arenemisvõimalust. 

Koolitused
* XPert “Essential Science of Heels”
* Micah Walters “Teacher Tune-Up”, “Flying Cobra Technique Clinic”, “Middle Splits Clinic”
* Krista Majak “Liikumise ABC”
* Diana Paramonova “Exotic Style Laboratory”
* Earth Yoga Village 200h Yoga Teacher Training “Hatha ja Vinyasa Yoga”
* Jocke Salokorpi “YogaFunc” treeneri litsents
* Cassey Ho (Blogilates) “Pop Pilates” treeneri litsents
* EOK “Rühmatreeneri koolitus” kutsetase 3, teooria

Õpitoad / eratrennid
Alyona Amber, Diana Harten, Alis Burning Heel, Nastya Artemjeva, Diana Paramonova, Olga Biserova, Tiff Finney, Sasha Meow, Pia Martin, Esthenics “Kätelseisud”, Kerstin Lõhmus, Maarja Pruuli, Maris Kahre “Tähtvere tantsukeskuse streetshow ja contemporary võistlusgrupp”
+ online: Alena Kuzmina, Diana Paramonova

Võistlused
* 2023 Exotic Generation Virtual Worlds (New-Face)

Anna alustas postitantsuga 2018.aasta suvel. See on tema jaoks võimalus hoida end füüsiliselt aktiivsena, tundmata, et ta trenni teeb.

Annat paelub postitantsu juures kõige enam võimalus kehastuda kellekski teiseks. Tema südame on vallutanud exotic. Anna on alati rõõmsameelne ja särav ning ta on kogenud esineja, kes naudib lavalolekut.

Õpitoad / eratrennid
Izabella, Sasha Meow, Ilja Med, Alyona Amber, Diana Harten, Alis Burning Heel, Nastya Artemjeva, Olga Biserova, Diana Paramonova.

Võistlused
* 2023 Fusion Pole Championship (semi-pro kategooria)