Postitants on lõbus ja väljakutseid pakkuv treening. Meie stuudios on eristatavad kaks suunda: exotic postitants ja postiakrobaatika.

Mida valida ?

Exotic postitants – kasutatakse vaid staatilist posti ehk post ei keerle. Kõrgele ei ronita, liikumine toimub posti alumises osas. Exotic tantsustiilile on omased kõrged platvormkontsad.

Postiakrobaatika – kasutatakse nii staatilist kui spinnivat posti. Postil ronitakse kõrgemale ja haakumiseks kasutatakse rohkem erinevate kehaosade nahapinda, kui seda tehakse exoticus.

Mõlemale suunale on meil alustajale kokku pandud põhjalikud kursused.  Soovitame alati läbida mõlemad kursused, et teaksid, kumb on just sulle hingelähedasem. Kui soovid kiire ja põgusa ülevaate mõlemast suunast saada, on ideaalne 4-tunnine minikursus.

Exotic postitantsu algkursus

Kursus koosneb kaheksast tunnist, mis toimuvad kaks korda nädalas.
 
Grupp on kinnine, väike ja turvaline – alati sama seltskond, mis pakub võimaluse leida endale uusi ja toetavaid sõpru. 
Oleme kokku pannud põhjaliku ja süstematiseeritud kava exotic tantsustiiliga alustajale.
 
8-tunnine kursus jaotub viieks osaks:
  • kehaliikumised
  • legwork & põrandatehnika
  • piruetid & baaselemendid
  • kombinatsioonid
  • koreograafia omandamine
Lisaks praktilisele osale tutvustame exoticu olemust, räägime enesekindlusest ja õpime põgusalt tundma muusikat, sest see on tantsus meie ainus partner.
 
Kursuse lõppedes teeme mälestuseks mõned pildid-videod.
NB! Kursusel ei ole kingad kohustuslikud!
 

Postiakrobaatika algkursus

Kursus koosneb kaheksast tunnist, mis toimuvad kaks korda nädalas.

Posti algkursusel teeme tutvust postitantsu põhitõdede ja baaselementidega: õpime ohutult postil istuma, seisma, ronima ja harjutame erinevaid spinne. Proovime vaikselt hakata erinevaid elemente siduma voolavateks ja kauniteks kombinatsioonideks.

Viimases trennis teeme pilte ja videoid ning loome mälestused oma saavutustest!
 
 

Postitantsu minikursus

Kursus koosneb neljast tunnist, mis toimuvad üks kord nädalas.

Minikursusel tutvume nii postiakrobaatika kui exoticu baaselementidega. Õpime postil istumist, seismist ja erinevaid spinne ning harjutame erinevaid exoticule omaseid baaselemente, kehaliikumisi ja põrandatehnikat.

Kursuse lõpus jäädustame kaunid pildid-videod.
 

Korduma kippuvad küsimused

Kas valida kursus või lihtsalt algajate trenn, mis vahe neil on?

Kursus on kinnine ja alati on koos sama seltskond. Kõik alustavad ühtemoodi algusest ja on samal tasmel. Tunniplaani järgses trennis on mõni käinud kauem ja teine päris algaja. Tunniplaani järgses algajate trennis korratakse kõiki harjutusi, mis on ka kursusel ja natukene rohkem. Tunniplaanijärgne trenn on ideaalne kursuse jätkuks.

Ma ei ole varem üldse treeninud – kas ma saan üldse hakkama?

Tavapäraselt ei ole meil alustades sellised lihased tugevad, millega end postil hoida ja isegi, kui oled varasemalt treenitud muudel aladel, alustame siiski kõik ühelt tasemelt. Postitantsus on võimalik olla ka väga edukas, kui sa ei ole varem midagi teinud.

Ma ei ole peenike ja vormis- kas postitants on mulle?

Loomulikult on. Postitants võimaldab treenida kogu keha. Saame vormi põnevate harjutustega ja toredas seltskonnas. Postitantsu üks suurepärane omadus on see, et harjutused on erinevad ja igale kehatüübile on midagi, mis on lihtsam kui teisele.

Olen beebiootel ja ei tea, kas võin postitantsu teha? 

Kui oled konsulteerinud oma arstiga ja rasedus kulgeb tavapäraselt, siis ei ole postitants vastunäidustatud. Kõike peab tegema vastavalt enesetundele. Mõnele sobib treenida terve raseduse aja ja teisele treenimine raseduse ajal ei sobi.