Katrin

Katrin on 35-aastane kolme lapse ema, kes on tantsimist armastanud kogu oma elu. Lisaks treeneri ametile meeldivad talle ka numbrid ning seetõttu on ta ennast pühendanud ka raamatupidamisele.

Oma spordikarjääri alustas Katrin iluvõimlemisega VK Janikas, kui oli 6-aastane. Katrin tegeles sellega edukalt 10 aastat ja suundus siis teisi tantsustiile avastama. Sai proovitud hiphoppi, rahvatantsu, peotantsu ja showtantsu. Viimasega tegeles Katrin mitu aastat XLS Tantsustuudios. Koos oma grupiga käidi mitmetel võistlustel ning alati sai koju naastud medalitega. 

Postitantsu avastas Katrin enda jaoks alles 2015. aastal, kui ta oli sunnitud endale leidma trennide maailmas uue tee, kuna puusa- ja põlvevigastused välistasid Katrini jaoks kõik tegevused, mis põrutasid jalgu. Postitantsus nägi ta selles enda jaoks suurepärast võimalust ning peale esimest trenni oli Katrin kindel, et see on tema jaoks. Imeilus naiselik liikumine, treening, uued sõbrad ja väljakutsed igas trennis – ALL IN ONE. Laste sünniga tuli küll trennidesse väike paus, aga kuna hing tõmbas ikka tagasi postitantsu poole, sai koos suurepäraste naistega leitud võimalus treeninguid jätkata ka laste kõrvalt. Katrini arvates on see üks imeline ja naiselik ala, mida soovitab soojalt igas eas naistele. 🙂

Koolitused: Xpert instructor training “Essential Science of Heels“, SA Tartu Kiirabi “Esmaabi baaskoolitus” 2020, Krista Majak “Liikumise ABC”
Workshopid: Elina Kidika “Exotic Flow“, Annika Kaasik “PoleHammock

Helina

Helina on mängulise iseloomuga põline tartlane, kes on väikesest peale olnud aktiivse eluviisiga. Pikka aega olid tema igapäeva lahutamatuks osaks hobused. Helina alustas postitantsu treeningutega 2015. aastal, kuid elu keerdkäikude ja lapse sünnitõttu oli treenimine katkendlik kuni 2019. aasta aprillini kui tekkis võimalus iseseisvalt treenida. 

Helina suureks kireks on tantsimine. Ta on küll treeninud suurepäraste treenerite käe all, kuid põhirõhk on olnud iseseisval katsetamisel ja avastamisel. Helina proovib alati oma loomingusse midagi uut ja ainulaadset tuua. 

Helina arendab end treenerina järjepidevalt, osaledes tantsutrennides ja ammutades informatsiooni erinevatest allikatest. Tal on olnud tihe koostöö tantsija ja koreograaf Diana Paramonovaga, kellelt ta on saanud hindamatuid teadmisi. Ta on ka oma musikaalsust arendanud, et seda meisterlikult koreograafiates kasutada. Helina on läbi viinud ka erinevaid exotic workshoppe Tallinnas ja Saaremaal.

Koolitused:
Xpert instructor training “Essential Science of Heels“, Polina Ginger “The Secrets of Russian Exotic“, Diana Paramonova “Exotic Style Laboratory“, Juunika esmaabi väljaõppe koolitus 2021, Krista Majak “Liikumise ABC”


Workshopid:
Ilja Medvedev “Exotic Flow“, Elina Kidika “Exotic Flow“, Diana Harten “Exotic Flow“, Esthenics Global “Kätelseis”, Endla Vaher “Akrobaatika”, Izabella (@_allebazi) “Why so Extra”

Kristelgeelika

Kristelgeelika on 26-aastane neiu, kes on hobikorras küünetehnik nii Eestis kui Ahvenamaal.

Kristelgeelika tegeles lapsepõlves kergejõustikuga ning ka võistles sel alal. 2015. aastal tutvus ta postitantsuga ning jäi hoopis sellele imelisele alale pidama. 

Viie aasta jooksul käis ta aktiivselt postitantsu trennides ja tegeles enda arendamisega iseseisvalt ka kodus. Kristelgeelika eeskujud postitantsumaailmas on Lara Joh, Louise Wawrzynska, Mia Lang ja Marion Crampe. Postitantsu juures meeldib talle see, et saab kasutada oma jõudu, olles samas õrn ja naiselik. Ta naudib igati uusi ja huvitavaid harjutusi postil. See on meeliülendav treening ja ta soovib seda ka kõigile oma õpilastele pakkuda.

Koolitused: Xpert instructor training “Essential Science of Heels“, Krista Majak “Liikumise ABC”
Workshopid:
2020: Ilja Medvedev “Exotic Flow“, Elina Kidika “Exotic Flow“, Diana Harten “Exotic Flow
2021: Paula Tiiman “Graceful Knots”, Pia Martin “Hot Heels, Deep Feels”, Annika Kaasik “PoleHammock

Nele

Nele on 27-aastane ning lisaks treeneri ametile on ta tegev ka biotehnoloogia valdkonnas.
 
Nele on tantsumaailmaga seotud olnud juba lapsepõlvest. Tantsimist alustas ta rahvatantsust, seejärel tegeles show, contemporary ning tänavatantsudega tantsustuudiotes DanceAct ja XLS ning Tähtvere tantsukeskus. Erinevate tantsutruppide koosseisus on Nele osalenud paljudel esinemistel ning võistlustel.
 
Alates 2013. aastast on Nele tegelenud enda arendamisega treenerina: juhendanud laste tantsutrenne ning osalenud erinevatel koolitustel ja töötanud spordiklubides rühmatreenerina.
 
Postitantsuni jõudis Nele 2017. aastal, kui oli lõpetanud tantsimise Tähtvere tantsustuudios. Postitantsu treeningud ei olnud küll pidevad ning samal ajal võlus Nelet ka jooga põnev maailm. 2019. aastal sai postitantsule jälle rohkem aega pühendatud ning ka eksootilise postitantsu stiili proovitud, mis Nele üheks lemmikuks sai. Jooga ja tantsimine annavad Nele arvates hea kombinatsiooni oma keha ja meele eest hoolitsemisel ning oma keha armastama õppimisel.
 
Koolitused: Xpert instructor training “Essential Science of Heels“, RYT 200h Vinyasa ja Hatha jooga õpetaja koolitus, POP Pilates treeneri koolitus, YogaFunc treeneri koolitus, Krista Majak “Liikumise ABC”
Workshopid: Esthenics Global “Kätelseis”, Ervin Menyhart “Ashtanga ja Vinyasa flow”

Liisi

Liisi on 26-aastane tantsuentusiast, kes suure magusaarmastajana töötab väikestviisi ka kondiitrina.

Liisit on juba lapsepõlvest saatnud nii muusika- kui tantsupisik. Tantsustiilidest on ta tegelenud rahvatantsu, showtantsu ja iiri tantsuga ning põgusalt proovinud muidki stiile. Nüüdseks on ta jäänud truuks postitantsu kõrval ka kirgliku flamenkokultuuri avastamisele.

Postitantsumaailma sukeldus Liisi 2020. aasta suvel ning sellest sai ta igapäevaelu lahutamatu osa. Ta on osalenud aktiivselt nii posti- kui eksootilise tantsu tundides ning lisaks ka iseseisvalt treeninud. Liisil on äärmiselt kiire õpivõime ja kõrgelt arenenud musikaalsus.

Postitantsu juures köidab Liisit enim selle ala sensuaalsus, graatsilisus, meeletu jõud ja loomulikult ka pidev eneseületamine ning võimalus lõputuks arenguks.

Koolitused: SA Tartu Kiirabi “Esmaabi baaskoolitus” 2021, Krista Majak “Liikumise ABC”
Workshopid: Endla Vaher “Akrobaatika”

Hanna

Exotic Soul Studio Tartu treener Hanna

Hanna on tantsija ja tantsutreener, kelle põhisuund on exotic postitants. Hanna naudib laval olemist ja on esinenud postitantsuga mitmetel üritustel, festivalidel ja klubides.

Ta alustas postitantsu treeningutega 2015. aastal Tartus. Tänu suurele entusiasmile ja sagedastele trennidele alustas juba 2017. aastal ise treenerina. Hanna on olnud postitantsu treener Tartus Flight Clubis ning  Tallinnas Meow Studios ja viinud läbi exotic tantsu ja floorwork’i töötubasid Saaremaal ja Tartus. Lisaks postitantsule tantsib Hanna veel Dancehalli, pisut Ladina-Ameerika tantse, käib jõusaalis ja õpib WAF- koolis vokaaltehnikat.

Tantsimise juures peab Hanna enda jaoks oluliseks improviseerimisoskust, tantsija isikupärasust ja liikuvuse sujuvust ning paneb rõhku just nende omaduste ja oskuste arendamisele.

Koolitused: Xpert instructor training “Essential Science of Heels
Workshopid: Pink Puma Workshop (2016)